Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaczka – Lublin, ul. Ks. J. Popiełuszki 28d

Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaczka
ul. Ks. J. Popiełuszki 28d
20-034 Lublin

tel 81 536 28 28
/www.akademiaprzedszkolaczka.pl

Przedszkole oferuje m.in.:

 • realizacja programu wychowania
 • zajęcia dodatkowe
 • gimnastykę korekcyjną
 • taniec nowoczesny
 • konsultacje logopedyczne
 • konsultacje psychologiczne

 

GODZINY OTWARCIA PRZEDSZKOLA:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
od od od od od od od
do do do do do do do
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń przedszkole:
Jak oceniasz dogodność dni i godzin otwarcia ocenianego przedszkola?
Jak oceniasz bogactwo i różnorodność oferty zajęć dodatkowych?
Jak oceniasz podejście do dzieci i otwartość na ich potrzeby?
Jak oceniasz ilość dzieci przypadających na jedną opiekunkę?
ŚREDNIA OCENA: 1.0/5 (oddane głosy: 2)
Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaczka - Lublin, ul. Ks. J. Popiełuszki 28d , 1.0 out of 5 based on 1 rating

Wszystkie opinie: 1

 1. Praktykantka pisze:

  Drodzy rodzice! Stanowczo odradzam wysyłania dzieci do tego przedszkola. Okropna atmosfera. Dziećmi nikt praktycznie się nie zajmuje. Robią co chcą, żadnych zabaw edukacyjnych po za tymi dwudziestoma minutami zajęć rano. Jak dziecko płacze bądź sprawia jakieś kłopoty to nauczyciele w ogóle nie starają się ich rozwiązać. Dziecko takie jest przestawiane z kąta w kąt, z sali do sali, albo poprostu siedzi na korytarzu i płacze. Panie zajmują się swoimi sprawami bardziej niż dziećmi. Przedszkole chwali się że przyjmują i zajmują się dziećmi autystycznymi, a tak naprawde nie mają pojęcia jak się takimi dziećmi zająć, a już zwłaszcza jak przygotować inne dzieci na relacje z chorym dzieckiem. To przedszkole to porażka. Byłam, widziałam, nie polecam, wręcz odradzam to przedszkole.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię: